Руслан Кошулинський
Віце-спікер Верховної ради України
Член політради ВО "Свобода"

10 червня 2016 Руслан Кошулинський очолив Львівську обласну організацію ВО "Свобода"

10 червня 2016 року головне управління юстиції у Львівській області підтвердило внесення до Єдиного реєстру громадських формувань інформації про обрання головою Львівської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Руслана Кошулинського. Головою обласної партійної організації його було обрано на звітно-виборчій конференції обласного свободівського осередку, що відбулася 20 травня 2016 року.

На конференцію обласної організації ВО "Свобода" було делеговано 55 представників від Львова, а також районних та міських організацій Львівщини.

Учасники конференції заслухали звіт чинного голови обласної організації Йосифа Ситника та висловили подяку за виконану титанічну роботу із розвитку обласного осередку націоналістичної сили. Після цього, за поданням Олега Тягнибока, новим головою Львівської обласної організації ВО "Свобода" свободівці одностайно обрали Руслана Кошулинського.

Новообраний очільник Львівської обласної організації ВО "Свобода" подякував за підтримку та закликав присутніх посилити роботу з розбудови та модернізації осередків партії.

"Перед нами стоять нові завдання - зміцнити досягнутий успіх, розбудувати організацію і стати провідною силою національно-патріотичного спрямування на Львівщині", - повідомив Руслан Кошулинський.

Прес-служба ВО "Свобода"