Руслан Кошулинський
Віце-спікер Верховної ради України
Член політради ВО "Свобода"

26 квітня 2016 Руслан Кошулинський вимагає впорядкувати площу біля пам'ятника Степанові Бандері у Львові

Голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Руслан Кошулинський вимагає належно впорядкувати територію біля пам'ятника Степанові Бандері у Львові до 25-ої річниці Незлежності України. Про це він заявив 26 квітня 2016 року на сесії Львівської обласної ради, виголошуючи запит до голів Львівської обласної ради та облдержадміністрації, а також міського голови Львова.

Руслан Кошулинський нагадав, що саме Львівська обласна рада ухвалила рішення та розпочала будівництво пам'ятника Степанові Бандері 2003 року. У 2013 році на підставі ухвали Львівської міської ради "Про внесення змін до спеціального фонду міського бюджету м. Львова" було передбачено 250 тис. грн для проведення робіт з облаштування майданчика поруч з пам'ятником Степанові Бандері, які, на жаль, освоєні не були.

"На сьогодні констатуємо, що територія навколо пам'ятника Степанові Бандері перебуває у незадовільному стані: зруйнований дитячий майданчик, зачинена громадська вбиральня, аварійний стан доріжок, незавершене мощення біля пам'ятника, несправні ліхтарі, обдерта та поіржавіла транспортна зупинка.

Нещодавно Львівська міська рада взяла на свій баланс пам'ятник Степанові Бандері та прилеглу територію.

Зважаючи на ювілейне святкування Дня Незалежності України, фракція ВО "Свобода" закликає керівництво області та міську владу м. Львова виділити кошти з обласного та міського бюджетів на здійснення благоустрою території, прилеглої до пам'ятника Провідникові ОУН Степанові Бандері, та провести такі роботи до 24 серпня 2016 року", - йдеться в депутатському запиті.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"