Руслан Кошулинський
Віце-спікер Верховної ради України
Член політради ВО "Свобода"

10 квітня 2016 "Свобода" прозвітувала за 100 днів роботи в Львівській обласній та Львівській міській радах

10 квітня 2016 року в приміщенні середньої школи №98 відбулася зустріч із керівниками фракцій Львівської обласної та Львівської міської рад, а також звіт депутатів-свободівців за 100 днів роботи в радах. Львів'яни разом зі свободівцями обговорили поточні проблеми вулиць та мікрорайонів, шляхи вирішення, а також загальну ситуацію в місті.

Під час зустрічі в формі відкритого діялогу мешканці разом із депутатами напрацювали шляхи вирішення поточних проблем конкретних вулиць, будинків і навіть під'їздів, зокрема на Сихові.

Голова Львівської міської організації ВО "Свобода" Любомир Мельничук прозвітував про роботу депутатів у Львівській обласній раді за 100 днів: "На сьогодні в міській раді фракція "Свободи" є найактивнішою: з моменту старту нової каденції депутати-свободівці виступили 117 разів та подали 137 депутатських запитів і звернень. Двічі на тиждень наші депутати проводять прийом громадян у своїх округах, також у міськраді працює безкоштовна юридична консультація для мешканців. Жоден мешканець, який звертається до наших депутатів, не залишається без уваги".

За словами заступника голови фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олега Панькевича, ситуації в області не найкраща. Свободівцям в облраді постійно доводиться контролювати грошові витрати з б'юджету, інакше є загроза нецільового використання коштів:

"Перш за все, за нашими наполяганнями Львівська облрада ухвалила новий регламент, де є наших 38 поправок. Вважаємо це неабияким досягненням, адже переконати депутатський корпус та голову було нелегко. Що стосується використання коштів із б'юджету области, ми постійно контролюємо всі витрати і вже не допустили, аби пів мільйона гривень було витрачено на нагрудні значки для військових. Солдати потребують амуніції, одягу та форми, а не значків" - зазначив Олег Панькевич.

Свободівець Руслан Кошулинський закликав громаду активно співпрацювати з депутатами як із міста, так і области, аби оперативно реагувати на поточні проблеми.

"Аби мешканцям якісно поклали бруківку біля під'їзду чи відремонтували дороги, варто вже зараз контролювати проведення усіх ремонтних робіт. Більше того, кожен громадянин має знати терміни виконання таких робіт як у місті, так і в області. Для цього варто вже зараз налагодити спільну роботу з депутатами округу та контролювати весь перебіг подій", - зазначив Руслан Кошулинський.

Прес-служба ВО "Свобода"