Руслан Кошулинський
Віце-спікер Верховної ради України
Член політради ВО "Свобода"

31 травня 2016 Руслан Кошулинський: "Влада на Львівщині намагається "загасити полум'я" довкола Грибовичів"

Влада Львівщини та міста Львова, а не офірні цапи, має відповідати за трагедію, що сталася на Грибовицькому сміттєзвалищі. Про це заявив 31 травня 2016 року на сесії Львівської обласної ради голова фракції ВО "Свобода" Руслан Кошулинський.

"Зараз усіх цікавить, хто винен і чи влада нестиме відповідальність за трагедію в Грибовичах. Влада - це керівництво обласної ради та облдержадміністрації, міської ради Львова, які представлені політичними силами "Блок Петра Порошенка", "Самопоміч", "Громадянська позиція".

У мене в руках - перелік рішень обласної ради, які стосуються проблеми сміттєзвалища, сесій, на які постійно запрошували міського голову Садового і на які він не приходив. У минулій каденції ми навіть провели спільну позачергову сесію обласної та міської рад, змусили прийти на неї Садового, але після цього нічого не змінилося. Я вже не кажу про ту кількість інвесторів, які мали бажання вкладати гроші. Чи буде відповідати міський голова Львова, який водночас є головою провладної партії?" - зазначив свободівець.

Він також підкреслив, що керівництво обласної ради не поцікавилося виконанням рішень щодо сміттєзвалища, так само обласна влада не передбачила розв'язання цієї проблеми в програмі соціяльно-економічного розвитку Львівщини.

"Що стосується голови облдержадміністрації, то він може навіть зупинити роботу підприємства будь-якої форми власности, якщо зафіксовано порушення екологічного законодавства. Але ми не бачимо на сесії голови ЛОДА, бо зараз його основне завдання - "загасити полум'я" довкола Грибовичів у прямому та переносному сенсі. Чи йому невідомо про проблему сміттєзвалища? Дуже добре відомо, бо попереднє його місце роботи - заступник міського голови Львова, це він безпосередньо їздив у Грибовичі, займався цим питанням, знав про всі фірми, які на цьому заробляють", - наголосив Руслан Кошулинський.

Свободівець закликав депутатів обласної ради невідкладно розглянути питання про ситуацію на сміттєзвалищі: "Завдання депутатського корпусу - розглядати саме це питання, а не братися за приватизацію об'єктів комунальної власности".

Прес-служба ВО "Свобода"