Руслан Кошулинський
Віце-спікер Верховної ради України
Член політради ВО "Свобода"

18 липня 2014 Руслан Кошулинський: Вчорашні події - це серйозна підстава для введення воєнного стану

В Україні є всі умови, щоби ввести воєнний стан, але для цього потрібно подання президента, яке має затвердити Верховна Рада. Поки що не було указу, тому не оголошено позачергової сесії. Про це розповів віце-спікер Верховної Ради Руслан Кошулинський.

За його словами, воєнний стан, відповідно до законодавства, вводить головнокомандувач, Президент України, Верховна Рада упродовж 48 годин може підтвердити або не підтвердити це.

"Події, які відбулися вчора - це серйозна підстава для введення воєнного стану. Сьогодні ці події є точкою неповернення, нарешті всі зрозуміли, що проти України ведуть військові дії, адже сепаратисти-терористи не мають серед озброєння такої військової техніки, якою б можна було збити літак на висоті понад 10 тисяч метрів над рівнем моря", - коментує співрозмовник.

Він додає, що нардепів можуть зібрати лише після подання президента про введення військового стану.

"Зараз ведуть обговорення. Президент сьогодні збирає РНБО, будуть відповідні рішення, тоді вже можна буде говорити про підтримку з боку Верховної Ради, в межах законодавства", - підсумував Руслан Кошулинський.

Прес-служба ВО "Свобода"