Руслан Кошулинський
Віце-спікер Верховної ради України
Член політради ВО "Свобода"

18 травня 2014 Руслан Кошулинський: Ефективна контррозвідувальна служба має боротися з диверсантами та саботажниками

18 травня 2014 року віце-спікер Верховної Ради України, народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Руслан Кошулинський та керівник Чернігівського обласного виборчого штабу Олега Тягнибока, народний депутат України, уповноважений представник парламентської фракції ВО "Свобода" на Чернігівщині Руслан Марцінків відвідали прикордонну заставу в с. Грем'яч Новгород-Сіверського району, де перевірили стан підготовки військовослужбовців та передали українським воякам необхідне обладнання.

Свободівці передали вкрай необхідні нашим воякам бронежилети та инше спорядження, придбане за кошти членів парламентської фракції ВО "Свобода".

"В Україні має бути створено систему вишколу та мобілізації резервістів за швейцарським зразком. Маємо відновити систему початкової військової підготовки та цивільної оборони у загальноосвітній школі та мережу військових катедр у вишах. Конче необхідно створювати ефективну контррозвідувальну службу для гарантування безпеки українського запілля та боротьби проти диверсантів і саботажників противника", - зазначив Руслан Кошулинський.

Прес-служба ВО "Свобода"