Руслан Кошулинський
Віце-спікер Верховної ради України
Член політради ВО "Свобода"

11 травня 2014 Руслан Кошулинський: Українці мають бути сильними

11 травня 2014 року народний депутат України свободівець Руслан Кошулинський зустрівся з мешканцями Святошинського району столиці. Киян, які прийшли поспілкуватися зі свободівцем, більш за все турбували не місцеві проблеми, а загальна ситуація в державі й тема збереження цілісности України.

"Дуже складно будувати нову країну і водночас її захищати. Але саме ця складність дає можливість українській нації знайти себе. Зараз у Донецьку викрадають наших хлопців, їхніх рідних та близьких. Людей вбивають за слова "Слава Україні!" Це означає, що сьогодні українці мають бути сильними. Мають розуміти, що ніхто нам не допоможе, якщо ми самі собі не допоможемо", - зазначив заступник Голови Верховної Ради України.

За його словами, одне з важливих завдань, яке сьогодні стоїть перед кожним громадянином України, - обрати нову владу з розумінням, що відтепер вибори мають проходити зовсім інакше. Професійність, ідейність, чесність - такими, на думку Руслана Кошулинського, мають бути головні критерії вибору політиків.

На зустрічі також були присутні свободівці - кандидат на посаду міського голови Києва Андрій Іллєнко та голова Святошинського осередку ВО "Свобода", кандидат у депутати Київради в одномандатному виборчому окрузі №47 Прохор Антоненко.

Прес-служба ВО "Свобода"