Руслан Кошулинський
Віце-спікер Верховної ради України
Член політради ВО "Свобода"

14 лютого 2017 Руслан Кошулинський: Вимагаємо засудити ганебне висловлювання львівського держслужбовця на адресу українського бійця

14 лютого 2017 року під час сесії Львівської обласної ради депутат від ВО "Свобода" Руслан Кошулинський озвучив звернення до Президента України та міністра оборони України щодо негідної поведінки першого заступника голови Львівської облдержадміністрації по відношенню до українського військовослужбовця.

31 травня 2016 Руслан Кошулинський: "Влада на Львівщині намагається "загасити полум'я" довкола Грибовичів"

Влада Львівщини та міста Львова, а не офірні цапи, має відповідати за трагедію, що сталася на Грибовицькому сміттєзвалищі. Про це заявив 31 травня 2016 року на сесії Львівської обласної ради голова фракції ВО "Свобода" Руслан Кошулинський.

27 жовтня 2015 Руслан Кошулинський: 15 листопада буде другий тур виборів міського голови Львова

27 жовтня 2015 року у Львові на прес-конференції кандидат на посаду міського голови Львова Руслан Кошулинський заявив, що команда Садового поспішно та некоректно потрактувала результати виборчих перегонів за посаду очільника Львова на користь свого патрона. Руслан Кошулинський наголосив: публікації у ЗМІ попередньої інформації, що нібито Садовий набрав понад 50%, є маніпулятивною інформацією.

25 жовтня 2015 Руслан Кошулинський: Дякую львів'янам за активну підтримку та правильний вибір

25 жовтня 2015 року о 20:00 закінчилося голосування у Львові до міської та обласної рад. Члени виборчих комісій розпочали підрахунок голосів. "Щиро вдячний українцям за підтримку. Закликаю всіх кандидатів та партії докласти максимум зусиль, аби люди відчули, що їхній гідний вибір є захищений!" - зазначив кандидат від ВО "Свобода", боєць "Легіону Свободи" Руслан Кошулинський.

12 жовтня 2015 Руслан Кошулинський: Не відкидаємо, що обшуки у колишніх народних депутатів-свободівців можуть продовжитися

12 жовтня 2015 року заступники Голови ВО "Свобода" Олег Панькевич та Ігор Янків разом із екс-віце-спікером парламенту VII скликання, кандидатом на посаду Львівського міського голови Русланом Кошулинським дали у Львові прес-конференцію з приводу ранкових обшуків у націоналістів. Як наголосив під час заходу Руслан Кошулинський, він не відкидає, що обшуки можуть відбутися і в инших народних депутатів України від "Свободи", які мешкали свого часу в готелі "Україна".

11 листопада 2014 Руслан Кошулинський просить МЗС перевірити заяву Гопко про подвійне громадянство свободівців

11 листопада 2014 року заступник Голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський скерував звернення до міністра закордонних справ України Павла Клімкіна щодо з'ясування наявности громадянства (підданства) Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії усіх осіб, які були народними депутатами від ВО "Свобода".

9 жовтня 2014 Руслан Кошулинський: Якщо не буде правил очищення влади - народ сам їх напише, і кожен чиновник може опинитися в смітнику

Негативом закону про люстрацію є те, що під його дію не підпадають виборні посади. Про це 9 жовтня 2014 року в ефірі радіо "ФМ Галичина" заявив заступник Голови Верховної Ради України свободівець Руслан Кошулинський.

18 липня 2014 Руслан Кошулинський: Вчорашні події - це серйозна підстава для введення воєнного стану

В Україні є всі умови, щоби ввести воєнний стан, але для цього потрібно подання президента, яке має затвердити Верховна Рада. Поки що не було указу, тому не оголошено позачергової сесії. Про це розповів віце-спікер Верховної Ради Руслан Кошулинський.

18 травня 2014 Руслан Кошулинський: Ефективна контррозвідувальна служба має боротися з диверсантами та саботажниками

18 травня 2014 року віце-спікер Верховної Ради України, народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Руслан Кошулинський та керівник Чернігівського обласного виборчого штабу Олега Тягнибока, народний депутат України, уповноважений представник парламентської фракції ВО "Свобода" на Чернігівщині Руслан Марцінків відвідали прикордонну заставу в с. Грем'яч Новгород-Сіверського району, де перевірили стан підготовки військовослужбовців та передали українським воякам необхідне обладнання.

11 травня 2014 Руслан Кошулинський: Українці мають бути сильними

11 травня 2014 року народний депутат України свободівець Руслан Кошулинський зустрівся з мешканцями Святошинського району столиці. Киян, які прийшли поспілкуватися зі свободівцем, більш за все турбували не місцеві проблеми, а загальна ситуація в державі й тема збереження цілісности України.

Показати старіші події