Руслан Кошулинський
Віце-спікер Верховної ради України
Член політради ВО "Свобода"

14 лютого 2017 Руслан Кошулинський: Вимагаємо засудити ганебне висловлювання львівського держслужбовця на адресу українського бійця

14 лютого 2017 року під час сесії Львівської обласної ради депутат від ВО "Свобода" Руслан Кошулинський озвучив звернення до Президента України та міністра оборони України щодо негідної поведінки першого заступника голови Львівської облдержадміністрації по відношенню до українського військовослужбовця.

24 серпня 2016 25 РОКІВ У СВОЇЙ, БОГОМ ДАНІЙ КРАЇНІ

Незалежна Україна вистояла чверть століття. Це вже перемога. Бо про свою повноцінну державу покоління і покоління українців мріяли і боролися з часів Київської Руси. Ми вистояли! Незважаючи ні на що. А це означає, що повернення в ярмо - неможливе. Бо вже нове покоління українців, дітей свободи, народилося і виросло в незалежній Україні. І сьогодні вони пліч-о-пліч зі своїми батьками будують, прославляють і захищають Вітчизну. І тому Україна буде! Наперекір усім ворогам. Буде сильна, заможна, квітуча. Бажаємо одного: щоби ні наші діти, ні онуки більше не мусили боротися за Незалежність. Нехай вони щасливо живуть і самі творять своє майбутнє на Своїй, Богом даній землі. Зі святом, брати і сестри українці!

10 червня 2016 Руслан Кошулинський: Міський голова Львова закрився від проблем громади

До учорашніх подій у Львові призвела чергова неправда міського голови Андрія Садового. У переддень тих подій на колегії міськради секретар ради від імени міського голови запевнив як громадськість, так і депутатів, що першим питанням на пленарному засіданні буде обговорення проблеми Грибовицького сміттєзвалища, а громадські активісти зможуть виступити на сесії з приводу різних проблемних питань. Однак сталося геть навпаки. Про це 10 червня 2016 року заявив народний депутат України VII скликання від ВО "Свобода", екс-віце-спікер парламенту Руслан Кошулинський.

10 червня 2016 Руслан Кошулинський очолив Львівську обласну організацію ВО "Свобода"

10 червня 2016 року головне управління юстиції у Львівській області підтвердило внесення до Єдиного реєстру громадських формувань інформації про обрання головою Львівської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Руслана Кошулинського. Головою обласної партійної організації його було обрано на звітно-виборчій конференції обласного свободівського осередку, що відбулася 20 травня 2016 року.

31 травня 2016 Руслан Кошулинський: "Влада на Львівщині намагається "загасити полум'я" довкола Грибовичів"

Влада Львівщини та міста Львова, а не офірні цапи, має відповідати за трагедію, що сталася на Грибовицькому сміттєзвалищі. Про це заявив 31 травня 2016 року на сесії Львівської обласної ради голова фракції ВО "Свобода" Руслан Кошулинський.

26 квітня 2016 Руслан Кошулинський вимагає впорядкувати площу біля пам'ятника Степанові Бандері у Львові

Голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Руслан Кошулинський вимагає належно впорядкувати територію біля пам'ятника Степанові Бандері у Львові до 25-ої річниці Незлежності України. Про це він заявив 26 квітня 2016 року на сесії Львівської обласної ради, виголошуючи запит до голів Львівської обласної ради та облдержадміністрації, а також міського голови Львова.

10 квітня 2016 "Свобода" прозвітувала за 100 днів роботи в Львівській обласній та Львівській міській радах

10 квітня 2016 року в приміщенні середньої школи №98 відбулася зустріч із керівниками фракцій Львівської обласної та Львівської міської рад, а також звіт депутатів-свободівців за 100 днів роботи в радах. Львів'яни разом зі свободівцями обговорили поточні проблеми вулиць та мікрорайонів, шляхи вирішення, а також загальну ситуацію в місті.

9 листопада 2015 Руслан Кошулинський зустрівся з Українським лікарським товариством, Садовий - проігнорував

9 листопада 2015 року у Музеї історії медицини Галичини ім. Мар'яна Панчишина Українське лікарське товариство спільно з комісією з питань охорони здоров'я громадської ради при ЛОДА запросили взяти участь у зустрічі кандидатів на посаду міського голови Львова Андрія Садового та Руслана Кашулинського. Садовий проігнорував зустріч із медичними працівниками, відправивши замість себе иншого чиновника, Володимира Зуба.

9 листопада 2015 Громадська рада при Львівській обласній поліції в другому турі виборів міського голови Львова підтримує Руслана Кошулинського

9 листопада 2015 року у Львові відбулося засідання громадської ради при Головному управлінні національної поліції у Львівській області. Члени ради обговорили питання безпеки міста, кадрові ротації в поліції, а також визначилися з підтримкою кандидата на виборах міського голови Львова. Після обговорень абсолютною більшістю громадська рада вирішила підтримати в другому турі виборів бійця "Легіону Свободи", заступника Голови Верховної Ради України VII скликання Руслана Кошулинського.

5 листопада 2015 Львівська обласна організація ВГО Спілки офіцерів України підтримала у другому турі виборів міського голови Львова Руслана Кошулинського

5 листопада 2015 року в Будинку офіцерів відбулось засідання Львівської обласної організації Спілки офіцерів України, де військовики та кандидат на посаду міського голови Львова Руслан Кошулинський обговорили проблеми міста та учасників російсько-української. По закінченню засідання члени спілки з області та міста одностайно підтримали свободівця Руслана Кошулинського на виборах міського голови Львова.

Показати старіші події