Руслан Кошулинський
Віце-спікер Верховної ради України
Член політради ВО "Свобода"

5 квітня 2016 Руслан Кошулинський: За офшори відповідальна сучасна політична еліта Відео

За вимивання грошей держави в офшори відповідальна сучасна політична еліта. Про це заявив заступник голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України Верховної Ради 7 скликання, віце-спікер парламенту 2012-14 рр. Руслан Кошулинський.

23 січня 2015 Руслан Кошулинський: Правил мирного життя зараз немає, бо в Україні війна Відео

Відеофрагмент трансляції телеканалу "112 Україна" від 23 січня 2015 року. Гість телеетеру - заступник Голови Верховної Ради України VII скликнання, заступник Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Руслан Кошулинський. Більше відео за участи свободівців можна переглянути на офіційному ютюб-каналі партії: youtube.com.

23 жовтня 2014 Руслан Кошулинський в етері ОДТРК "Лтава" Відео

Про парламентські будні, законотворчість і діяльність свободівців у Верховній Раді в програмі "Позиція" на ОДТРК "Лтава" розповідає Руслан Кошулинський. Націоналіст висловив сподівання, що у наступній Верховній Раді не буде комуністів і "регіоналів". Адже важливо позбутися п'ятої колони, а в парламент мають зайти люди надійні, із ідеологічними переконаннями, які хочуть і знають, як будувати Україну.

10 жовтня 2014 Руслан Кошулинський на зустрічі з миргородцями Відео

10 жовтня 2014 року віце-спікер Верховної Ради України, кандидат у народні депутати України від ВО "Свобода" Руслан Кошулинський побував із робочим візитом на Полтавщині.

14 вересня 2014 Перша десятка "Свободи" до парламенту: Відео

1. Олег Тягнибок, Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода", голова фракції ВО "Свобода" у Верховній Раді України; 2. Руслан Кошулинський, заступник Голови ВО "Свобода", віце-спікер парламенту; 3. Олександр Сич, заступник Голови ВО "Свобода", Віце-прем'єр-міністр України, кандидат історичних наук;

7 червня 2014 Україна - Грузія. Дружба заради цілісності обох країн Відео

Віце-спікер Руслан Кошулинський провів зустріч з делегацією Грузії, в ході якої державний міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Алексі Петріашвілі заявив про повну підтримку України на шляху до європейської інтеграції та відновлення сувернітету.

25 лютого 2014 Над Верховною Радою більше немає совєцької зірки Відео

25 лютого 2014 року за дорученням заступника Голови Верховної Ради свободівця Руслана Кошулинського з куполу українського парламенту було зрізано зірку. Відповідне розпорядження віце-спікер видав з метою ліквідації тоталітарної символіки на будинку та у приміщеннях Верховної Ради України.

20 лютого 2014 ВР. Екстрене засідання Відео

Віце-спікер Руслан Кошулинський відкрив засідання Верховної Ради у четвер Він повідомив, що у залі зареєструвалися письмово понад 200 депутатів. Однак парламентарі продовжують чекати на своїх інших колег, щоб отримати кворум. Депутати заспівали гімн України, після чого Кошулинський вигукнув "Слава Україні" Депутати відповіли йому "Героям слава!" та "Слава героям Майдану!".

3 лютого 2014 Руслан Кошулинський у програмі "Час. Підсумки дня" 03:02:14 Відео

Народний депутат України від фракції ВО "Свобода", Міністр енергетики в Уряді Національної Альтернативи, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Мирний взяв участь у телемарафоні "Час. Підсумки дня" в етері "5 каналу". Тема дискусії: Події в країні і подальші дії опозиції.

8 грудня 2013 Руслан Кошулинський про плани опозиції, про те, де літає Янукович, та про що говорить київський Майдан Відео

Віце-спікер Верховної Ради України Руслан Кошулинський в етері радіо ГОЛОС СВОБОДИ про наступне: - які подальші плани опозиції - які основні завдання опозиції - який настрій панує на Майдані Незалежности.

Показати старіші події